W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Go There Square i Mary’s Little Lamb.

8 lutego 2013 napisany przez Ania

I znów piątek. I znów promocje, weekend i dobry humor :)

 

Go There Square: A Stella and Sam Adventure

Jeśli Wasze dzieci znają sympatycznych bohaterów z kanadyjskich bajek autorstwa Marie-Louise Gay, na pewno zapragną poznać aplikację Go There Square. To spokojna, subtelna opowieść, przepleciona trzema interaktywnymi grami dla najmłodszych. Uwaga – w języku angielskim. Przez ograniczony czas można ją zainstalować za darmo. Warto, tym bardziej że produkty ze Stellą i Samem kosztują od 3$ wzwyż.

 

 

 

Mary’s Little Lamb

Co jakiś czas trafiają nam się aplikacje z popularnymi amerykańskimi piosenkami. Tym razem prezentujemy dziewiętnastowieczną rymowankę o dziewczynce i podążającej za nią krok w krok owieczce. Oprócz melodyjki, maluchy znajdą w aplikacji interaktywne sceny, mini gry i naklejki. Graficznie nieco koszmarkowo, ale w celach muzyczno-rozrywkowych, może być. A poza tym, za darmo (oszczędzamy 2$).

 

 

 

Go There Square: A Stella and Sam Adventure
Go There Square: A Stella and Sam Adventure
Twórca: zinc Roe Inc.
Cena: 8.99 €

 

Mary Had A Little Lamb: Preschool Singalong
Mary Had A Little Lamb: Preschool Singalong
Twórca: Tiger Stripes LLC
Cena: 8.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.