W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Infinity Blade za darmo (DLA RODZICÓW!)

14 lutego 2013 napisany przez Ania

Walentynki onieśmielają. Wśród różu i czerwieni panowie mogą czuć się odrobinę nieswojo. Dlatego dziś przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego. No… może nie przygotowaliśmy, ale mamy przyjemność poinformować :)

 

Drodzy Panowie, ale i Panie również – Infinity Blade można zainstalować za darmo. To pierwsza taka okazja od 2010, kiedy to studio Epic Games umieściło produkt w App Storze.

 

 

Podejrzewamy, że większości z Was gry przedstawiać nie musimy. To klasyk. Świetna grafika, znakomita grywalność. Tyle, że agresywnie, no ale jakoś wyżyć się trzeba :) W towarzystwie dzieci gra bezwzględnie zakazana.

No to miłej zabawy!

 

Infinity Blade
Infinity Blade
Twórca: Epic Games, Inc.
Cena: 27.99 €
4.5

 

Zainteresowanym przypominamy, że w App Storze dostępna jest również gra Infinity Blade II. Niestety odpłatnie.

 

Infinity Blade II
Infinity Blade II
Twórca: Epic Games, Inc.
Cena: 32.99 €
5

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.