W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Kapciuszek (iOS).

29 maja 2013 napisany przez Ania

Jeszcze dziś na naszym fanpage’u pojawią się dwa kody, pozwalające na darmową instalację filozoficznej bajki dla młodszych i starszych. Bądźcie czujni!

 

Książkowa wersja Bajki o Kapciuszku, autorstwa Liliany Bardijewskiej, trafiła na Listę Białych Kruków International Youth Library – Monachium. Otrzymała również nominację do Nagrody BESTSELLERek 2008 oraz do Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego (2009). Dziś interaktywną wersję opowieści możemy czytać na ekranie iPhone’ów (i iPadów, niestety tylko po dwukrotnym powiększeniu).

Bohaterem bajki jest: „bielutki, malutki, śliczny” kapciuszek, który wyrusza w świat na poszukiwania swojego brata bliźniaka. Czy uda mu się odnaleźć towarzysza i poznać swój początek?

 

 

Książeczka zawiera niewiele elementów interaktywnych. Formą przypomina nam raczej e-booka, z elementami dźwiękowymi i dołączoną na końcu zabawą w układanie rozsypanki. Tekstu nie da się wysłuchać, trzeba przeczytać go samemu. Plus z tego taki, że dorośli usiądą do lektury razem z dziećmi :)

Aplikacja dla starszych – od 4 roku życia. Ze względu na sporą objętość tekstu, pomoc rodziców niezbędna!

 

Kapciuszek / Slipperella
Kapciuszek / Slipperella
Twórca: Apps Label Jakub Bankowski
Cena: 0.89 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter