W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Kapciuszek (iOS).

29 maja 2013 napisany przez Ania

Jeszcze dziś na naszym fanpage’u pojawią się dwa kody, pozwalające na darmową instalację filozoficznej bajki dla młodszych i starszych. Bądźcie czujni!

 

Książkowa wersja Bajki o Kapciuszku, autorstwa Liliany Bardijewskiej, trafiła na Listę Białych Kruków International Youth Library – Monachium. Otrzymała również nominację do Nagrody BESTSELLERek 2008 oraz do Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego (2009). Dziś interaktywną wersję opowieści możemy czytać na ekranie iPhone’ów (i iPadów, niestety tylko po dwukrotnym powiększeniu).

Bohaterem bajki jest: „bielutki, malutki, śliczny” kapciuszek, który wyrusza w świat na poszukiwania swojego brata bliźniaka. Czy uda mu się odnaleźć towarzysza i poznać swój początek?

 

 

Książeczka zawiera niewiele elementów interaktywnych. Formą przypomina nam raczej e-booka, z elementami dźwiękowymi i dołączoną na końcu zabawą w układanie rozsypanki. Tekstu nie da się wysłuchać, trzeba przeczytać go samemu. Plus z tego taki, że dorośli usiądą do lektury razem z dziećmi :)

Aplikacja dla starszych – od 4 roku życia. Ze względu na sporą objętość tekstu, pomoc rodziców niezbędna!

 

Kapciuszek / Slipperella
Kapciuszek / Slipperella
Twórca: Apps Label Jakub Bankowski
Cena: 0.89 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.