W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Kidomatic.

10 stycznia 2013 napisany przez Ania

Dzieci zazdroszczą Wam Hipstamatica. Też chciałyby robić zdjęcia iPadem czy iPhonem? Niech robią. Zwłaszcza, że niezbędną do tego aplikację możemy im dziś zainstalować za darmo. 

 

Kidomatic, bo o tym produkcie mowa, to dziecięca aplikacja do robienia i „obrabiania” zdjęć. Po wykonaniu fotografii, maluchy mogą ozdobić ją chmurkami, serduszkami, dokleić zabawne nosy, wąsy, okulary, a także dopisać krótki tekst. Wszystko zależy od wyobraźni. Opcji nie jest może szczególnie dużo, ale na krótką zabawę wystarczy. A jeśli aplikacja  przypadnie maluchom do gustu, możemy wykupić im dodatkowe opcje zabawy: planszę z księżniczkami, potworami, czy policyjną.

 

 

Kidomatic Camera
Kidomatic Camera
Twórca: JAJDO AB
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.