W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Kidpix: Save Your Kid’s Art

20 lutego 2013 napisany przez Ania

Dziś w programie apka przyjazna rodzicom – porządkuje i przechowuje, a miejsca nie zajmuje. I nawet nam się zrymowało :)

O aplikacjach służących do przechowywania dziecięcych wytworów (no, przyznajcie się, ile szaf macie już zapchanych rysunkami?!) wspominaliśmy na naszym serwisie kilkakrotnie. Było o produkcie Artkive, było o Art My Kid Made, a dziś jest o Kidpix: Save Your Kid’s Art.

 

 

To darmowa aplikacja pozwalająca na gromadzenie i porządkowanie rysunków (ale i rzeźb, wycinanek – wszystkiego, cokolwiek wyprodukują nasze zdolne maluchy) w formie zdjęć. Każdemu artyście możemy utworzyć osobne konto, a każdą stworzoną przez niego pracę oprawić w wirtualną ramkę, opisać i umieścić w odpowiednio zatytułowanej galerii. Potem dumnemu rodzicowi pozostaje już tylko pochwalić się dziełem przed rodziną i znajomymi, klikając w ikonkę ulubionego portalu społecznościowego. Można też wysłać maila, a nawet stworzyć pocztówkę. Szybko, sprawnie i za darmo!

 

Kidpix: Save Your Kid's Art
Kidpix: Save Your Kid’s Art
Twórca: Applaudable LLC
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.