W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Knock Knock Guess Who is There

19 lutego 2013 napisany przez Ania

Darmowa aplikacja dla najmłodszych. Nie przegapcie!

Zabawa z aplikacją Knock Knock Guess Who is There polega na podglądaniu przez wizjer, ukrytego za drzwiami zwierzaka. Widać go tylko kawałek, ale całe szczęście dobrze słychać odgłosy, jakie wydaje. Zadaniem gracza jest odgadnąć, które spośród trzech wskazanych na planszy zwierzątek, jest tym chowającym się za drzwiami. Poprawna odpowiedź nagradzana jest uroczymi animacjami.

 

 

Twórcy aplikacji dobrze orientują się w temacie gier dla najmłodszych. Wiedzą, że zabawki dla dzieci rocznych i dwuletnich muszą być proste i intuicyjne: bez menu, bez reklam, bez nadmiaru opcji – nieskomplikowane, ale i nie nudne! Knock Knock Guess Who is There to ciekawa alternatywa dla prostych książeczek o zwierzątkach.

 

Knock Knock Guess Who is There
Knock Knock Guess Who is There
Twórca: Irit Yablon
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.