W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Live Puzzle! Forest Animals.
Na iOSa i Androida.

1 czerwca 2013 napisany przez Ania

Darmowa aplikacja od studia Kidoteca.

A dziś apka, która ucieszy wszystkich właścicieli tabletów – niezależnie od oprogramowania. Jest dostępna zupełnie za darmo, a mimo to nie znajdziecie w niej reklam, ani możliwości połączenia z siecią.

Zabawa przypomina tradycyjne układanki: użytkownicy mają za zadanie ułożyć obrazek z rozsypanych elementów. Ale to nie wszystkie atrakcje: poszczególne fragmenty układanki są animowane! A kiedy maluchowi uda się prawidłowo ulokować je we właściwych miejscach, czeka na niego drobna, również animowana niespodzianka.

 

 

Twórcy zadbali o to, by aplikacja odpowiadała użytkownikom z różnych grup wiekowych: do wyboru są aż 4 poziomy trudności: układanki z 4, 9, 12 i 20 elementów.

Bohaterami puzzli są sympatyczne zwierzaki – w grze znajdziecie chyba wszystkich bohaterów Księgi Dżungli Kiplinga.

Plus za walory edukacyjne. Bawiąc się aplikacją Live Puzzle, dzieciaki ćwiczą nie tylko umiejętność analizy, koncentracji uwagi, czy koordynację wzrokowo-ruchową, ale mają również szansę poznać nazwy poszczególnych gatunków zwierząt w kilku językach!

Jedyne, do czego się doczepimy, to brak podpowiedzi. Przydałyby się przy trudniejszych wersjach zabawy. Dopasowywanie 20 elementów może sprawić spory kłopot, jeśli nie możemy podejrzeć, jak powinien wyglądać obrazek, który mamy za zadanie ułożyć.

 

Live Puzzle! Forest Animals
Live Puzzle! Forest Animals
Twórca: Kidoteca sarl
Cena: Bezpłatna

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter