W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Live Puzzle! Forest Animals.
Na iOSa i Androida.

1 czerwca 2013 napisany przez Ania

Darmowa aplikacja od studia Kidoteca.

A dziś apka, która ucieszy wszystkich właścicieli tabletów – niezależnie od oprogramowania. Jest dostępna zupełnie za darmo, a mimo to nie znajdziecie w niej reklam, ani możliwości połączenia z siecią.

Zabawa przypomina tradycyjne układanki: użytkownicy mają za zadanie ułożyć obrazek z rozsypanych elementów. Ale to nie wszystkie atrakcje: poszczególne fragmenty układanki są animowane! A kiedy maluchowi uda się prawidłowo ulokować je we właściwych miejscach, czeka na niego drobna, również animowana niespodzianka.

 

 

Twórcy zadbali o to, by aplikacja odpowiadała użytkownikom z różnych grup wiekowych: do wyboru są aż 4 poziomy trudności: układanki z 4, 9, 12 i 20 elementów.

Bohaterami puzzli są sympatyczne zwierzaki – w grze znajdziecie chyba wszystkich bohaterów Księgi Dżungli Kiplinga.

Plus za walory edukacyjne. Bawiąc się aplikacją Live Puzzle, dzieciaki ćwiczą nie tylko umiejętność analizy, koncentracji uwagi, czy koordynację wzrokowo-ruchową, ale mają również szansę poznać nazwy poszczególnych gatunków zwierząt w kilku językach!

Jedyne, do czego się doczepimy, to brak podpowiedzi. Przydałyby się przy trudniejszych wersjach zabawy. Dopasowywanie 20 elementów może sprawić spory kłopot, jeśli nie możemy podejrzeć, jak powinien wyglądać obrazek, który mamy za zadanie ułożyć.

 

Live Puzzle! Forest Animals
Live Puzzle! Forest Animals
Twórca: Kidoteca sarl
Cena: Bezpłatna

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.