W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Match Blitz

17 stycznia 2013 napisany przez Ania

Tym, którzy nie lubią wydawać pieniędzy na zabawki, polecamy dziś darmową aplikację Match Blitz.

To jedna z tych gier które, choć przeznaczone dla dzieci, równie skutecznie wciągają do zabawy rodziców. A potem jednym i drugim dają sporo radości :)

Polecenie dla użytkowników brzmi następująco: trzeba w jak najkrótszym czasie odnaleźć i wskazać przedmioty, które powtarzają się na wszystkich mini planszach. Banalne? Oj, zdziwicie się! Zwłaszcza, że na te same obrazki patrzy Wasz przeciwnik. Jeśli to on pierwszy naciśnie poprawny element – zdobędzie punkt. A jeśli uda mu się to powtórzyć jeszcze dziewięć razy, zwycięży w całej rozgrywce. Wtedy trzeba podkulić ogon i brać się za ćwiczenia koncentracji uwagi i spostrzegawczości.

 

 

Z aplikacji można korzystać samodzielnie lub w 2,3 i 4 osoby (plansza dzieli się wówczas na analogiczną liczbę części).

Gra reaguje na szybkość udzielanych odpowiedzi. Jeśli działamy ekspresowo, otrzymujemy coraz bardziej wymagające zadania (np. same żółte przedmioty) – dzięki temu nie ma czasu na nudę!

 

Match Blitz
Match Blitz
Twórca: Shiny Things Software Pty Ltd
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.