W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Memollow – Coloring Pages

11 marca 2013 napisany przez Ania

Pamiętacie recenzowaną przez nas całkiem niedawno aplikację Memollow – Memory Game on Pillows? Studio KiooiK przygotowało dla Was coś jeszcze!

 

Twórcy wykorzystali obrazki z gry Memory do stworzenia prostej kolorowanki na tablety. W wersji darmowej dzieciaki mają do dyspozycji 11 obrazków i kilka narzędzi do wyboru (pędzel, ołówek, spray i farbki).

Jeśli maluchy pokolorują wszystkie plansze, możecie zainstalować im 12 kolejnych za 0,89€. Możecie również od razu zakupić pełną wersję zabawy, płacąc w App Storze 2,69€.

UWAGA! Gra jest już dostępna w Google Play’u!

Grę obsługuje się bardzo przyjemnie. Wystarczą dwa kliknięcia, by rozpocząć malowanie. Niestety, wystarczy jedno kliknięcie i  maluch łączy się z siecią albo włazi do regulacji ustawień, gdzie może ocenić grę, dodać pinezkę na Pintereście, czy odblokować opcję in-App purchase. Mamy nadzieję, że w updacie KiooiK zabezpieczy panel rodzica chociażby „double tap’em”. Reszta bez zarzutu: przejrzyście i intuicyjnie.

Choć czepiliśmy się zabezpieczeń, aplikację Memollow uwielbiamy. Po pierwsze za rysunki, po drugie za jakość malowania – prawie jak na prawdziwej kartce. Dlaczego? Kiedy używamy pędzla, kolor farby stopniowo blaknie, a po korzystaniu z gumki na planszy zostają okruszki, które można strzepnąć „na podłogę”. Tyle że potem nie trzeba ich sprzątać :) BOMBA!

Memollow Coloring Pages for Kids
Memollow Coloring Pages for Kids
Twórca: Talkman Language Solutions Ltd.
Cena: Bezpłatna
4.9

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.