W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Miss Spider’s Bedtime Story for the iPad

5 marca 2013 napisany przez Ania

Dziś macie okazję ściągnąć z App Store’a produkt firmy Callaway o nazwie Miss Spider’s Bedtime Story

 

Dlaczego o nim mówimy? Po pierwsze dlatego, że jest darmowy. Po drugie dlatego, że jest atrakcyjny dla dzieci i rodziców. Miss Spider’s Bedtime Story to takie 5w1: interaktywna książeczka, kilkunastominutowa bajka animowana, puzzle, kolorowanka i gra planszowa „memory”. Spokojnie można byłoby zrobić z niej kilka osobnych aplikacji. A jednak, zamiast się rozdrabniać, producenci stworzyli jeden, pełny produkt.

Tematem przewodnim apki jest zasypianie – z perspektywy rodziców kwestia bardzo poważna. Jeśli nie chcecie tracić wieczoru na zaganianie maluchów do łóżka, a później jeszcze kilku godzin na lulanie go do snu, koniecznie zerknijcie na przygody pajęczej rodzinki.

 

 

Uwaga! Produkt dostępny wyłącznie w języku angielskim.

No, to dobranoc! Pająki na noc :)

 

Miss Spider's Bedtime Story for the iPad
Miss Spider’s Bedtime Story for the iPad
Twórca: Callaway Digital Arts Inc.
Cena: 2.69 €
5

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.