W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję:
Mitzi’s World
Darmowa aplikacja na iPada.

13 marca 2013 napisany przez Ania

Normalnie kosztuje trzy dolce. Dziś zainstalujecie ją bezpłatnie :) Do dzieła!

 

Mitzi’s World to aplikacja rozrywkowo-edukacyjna. Celem graczy jest odnalezienie na ilustracjach, wskazanych przedmiotów. Zadanie brzmi banalnie, ale ze względu na szczegółowość rysunków, wcale takie proste nie jest. Obrazki przedstawiają wydarzenia charakterystyczne dla różnych pór roku.
Wszystkich plansz jest aż 15!

 

 

Niestety, aby wiedzieć, jakich przedmiotów szukać na obrazku, maluch po pierwsze musi umieć czytać, po drugie musi znać angielski. Do samodzielnej zabaw aplikacja zupełnie się nie nadaje, ale jeśli usiądziemy do gry razem z maluchem – będzie w sam raz.

Polecamy, jako trening spostrzegawczości i sposób na poszerzanie angielskiego słownictwa :)

Mitzi's World HD
Mitzi’s World HD
Twórca: Auryn, Inc
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.