W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: PaddleDuck Color and Story App.

11 lutego 2013 napisany przez Ania

Darmowa aplikacja dla maluchów, które dopiero uczą się kolorów.

 

PaddleDuck Color and Story App to krótka opowieść o młodym kaczorku. Jest nieco odmienna od standardowych książeczek, ponieważ wszystkie umieszczone w niej ilustracje są czarno-białe. Oczywiście, nie na zawsze! Przestrzenie wypełniają się kolorami, kiedy maluchy stukną palcami w umieszczone pod rysunkiem plamki. Prosta zabawa dla najmłodszych – od 1 do 3 roku życia. Dobra dla celów edukacyjnych. Zdziwicie się, jak szybko Wasze dzieci nauczą się nie tylko rozpoznawać kolory, ale także podawać ich angielskie nazwy :)

Uwaga! Starsze dzieci szybko się znudzą i z pewnością będą wolały aplikacje pozwalające na samodzielne kolorowanie!

 

 

PaddleDuck Color and Story App
PaddleDuck Color and Story App
Twórca: PaddleDuck Pty Limited
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.