W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Penguin Preschool. Darmowe aplikacje dla dzieci.

4 czerwca 2013 napisany przez Ania

Penguin Pre-K: Preschool Numbers, Letters, Colors, Matching, and Math za darmo na iOSa.

 

Poznajcie wesołego pingwinka, który beztrosko ślizga się po lodzie. Mali użytkownicy pomagają mu trafić do odpowiednio domku. Do którego? A tu już trzeba uruchomić myślenie:)

Gracze trenują podczas zabawy kilka umiejętności: rozwiązywanie działań matematycznych, rozpoznawanie kształtów, kolorów, literek, a także sprawność manualną – aby zwierzak doleciał do igloo, trzeba popchnąć go w odpowiednim kierunku i z odpowiednią siłą. Inaczej wpadnie do wody!

Spodobał mi się system motywujący do rozwiązywania zadań: gracze zbierają gwiazdki, które mogą później wymienić na zabawne ubranka dla pingwinka. Skutecznie wciąga :)

 

 

W skład aplikacji wchodzi plansza podstawowa. Ponadto, użytkownicy mogą przygotować pocztówkę z bohaterami aplikacji i wysłać ją e-mailem do przyjaciół czy rodziny. I, o ile nie potrafią pisać, nie mogą tego zrobić samodzielnie. Niestety, dzieciaki mają tendencję dotykania wszystkich elementów na ekranie: tym samym, choć maila nie wyślą, bo nie uzupełnią adresu, to po sieci pospacerować mogą. Zabrakło blokady łączenia z siecią.

I jeszcze jedno ostrzeżenie: ślizganie pingwinka po lodzie jest dość trudne! Jednych rozbawi, innych zirytuje. Sprawdźcie, jak zareagują Wasze pociechy.

 

Penguin Pre-K: Preschool Numbers, Letters, Colors, Matching, and Math
Penguin Pre-K: Preschool Numbers, Letters, Colors, Matching, and Math
Twórca: Synvata LLC
Cena: 8.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.