W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: piątkowe przeceny!

8 marca 2013 napisany przez Ania

Dziś Dzień Kobiet. Wszystkim mamom należy się odrobina relaksu. Zainstalujcie dzieciom poniższe aplikacje i odpocznijcie, choć przez chwilę :)

 

Professor Kim – świetna alternatywa dla tradycyjnych gier memory. Trening pamięci i spostrzegawczości w nowatorskim wydaniu. Co najważniejsze, można grać we dwójkę!

Na czym polega zabawa?
Dzieciaki porównują elementy widoczne na dwóch ekranach – trzeba odnaleźć i wskazać palcem to morskie stworzonko, które pojawiło się na tylko jednym z nich. Wygrywa osoba, która wykona zadanie szybciej. Ale uwaga! Nie wolno popełnić błędu.
Rywalizacja trwa pięć rund. Poziom trudności plansz stopniowo rośnie :)

 

 

Marble Math – o tej aplikacji wspominaliśmy już na naszym serwisie. Raz na jakiś czas można dostać ją bezpłatnie i dziś jest właśnie jeden z takich dni. Pomysłowe ćwiczenia doskonalące umiejętności dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Lubimy.

 

 

 

KidsCraft – ta aplikacja przyda się w momentach, kiedy zupełnie nie wiecie, czym zająć Wasze maluchy. Znajdziecie w niej sporo pomysłów na rzeczy, które wspólnie z dziećmi możecie zrobić domowymi sposobami. Nam szczególnie przypadły do gustu własnoręcznie wykonane magnesy na lodówkę i malowanie balonami.

 

 

Jeśli któraś apka przypadła Wam do gustu…

What´s missing here?
What´s missing here?
Twórca: appp media UG (haftungsbeschraenkt)
Cena: Bezpłatna

 

Marble Math
Marble Math
Twórca: Artgig, LLC
Cena: 18.99 €

 

KidsCraft – Мастерская
KidsCraft – Мастерская
Twórca: Afisha Media LLC
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.