W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: piątkowe przeceny!

12 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Zaczął się weekend. Czas na przyjemności :) Wśród stosu brzydkich i nudnych darmowych apek, udało nam się znaleźć dwie ciekawe propozycje.

 

PHLIP – aplikacja od firmy Curious Hat. Nietypowa układanka dla całej rodziny. Wystarczy zrobić zdjęcie (lub wykorzystać już istniejącą fotografię) i podzielić je na dowolną liczbę kwadracików. Aplikacja obróci elementy w sposób losowy, nie zmieniając ich położenia. Zadaniem gracza będzie przywrócenie kwadratom prawidłowych pozycji tak, by powstał pierwotny obrazek. Im mniej prób, tym lepiej! Co więcej, zagadkę z własnoręcznie wykonanego zdjęcia można przesłać do zabawy rodzinie i znajomym :) Niech i oni pomęczą się z układaniem. Kto wie, może ułożą obrazek w mniejszej liczbie prób…

 

 

Pamiętacie jeszcze piękną opowieść od firmy Kidaptive? Seria Leo’s Pad to interaktywne bajki na iPada. Sceny filmu urozmaicone są zadaniami, wymagającymi aktywności użytkownika. Darmowa aplikacja Leo’s Pad: Preschool Kids Learning Series jest dostępna w języku angielskim, ale względu na świetne ilustracje, fabułę i mini gry, naprawdę warto ją zainstalować.

Aplikacja dla dzieci do lat sześciu.

Znajdziecie w niej:

  • interaktywne gry edukacyjne
  • ciekawą fabułę, kształtującą umiejętności społeczne najmłodszych
  • zabawne piosenki
  • możliwość zabawy w kilka osób naraz

 

 

PHLIP
PHLIP
Twórca: Curious Hat, Inc.
Cena: 0.99 €

 

Leo's Pad Enrichment Program
Leo’s Pad Enrichment Program
Twórca: Kidaptive Inc.
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.