W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: piątkowe przeceny aplikacji dla dzieci.

29 marca 2013 napisany przez Ania

Piąteczek. I wszystko jasne!  :)

 

The Garden of Eden – na iOSa. Klimat biblijno-refleksyjny, w sam raz na Wielkanoc. Z Waszą pomocą (bo apka jest po angielsku), dzieci dowiedzą się co nieco o stworzeniu świata. Interaktywna książeczka oferuje użytkownikom trzy tryby odtwarzania: Read to me, Read by myself, Autoplay. Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

 

 

 

 

Spatter & Spark – na iOSa. Interaktywna opowieść o lisicy i jeżozwierzu. Autorką tekstu jest pisarka Deborah Underwood, ilustracje przygotowała Luciana Navarro Powell. W książce znajdziecie dziesięć interaktywnych plansz. Uwaga! Za niewielką opłatą będziecie mogli dokupić maluchom cztery gry z bohaterami opowieści. Nienawidzimy in-App Purchase, ale w tym przypadku wybaczamy – tylko dlatego, że zakup jest niedrogi i jednorazowy. Chyba w najbliższym czasie pokusimy się o recenzję, bo apka przypadła nam do gustu. I na koniec jeszcze jedna sprawa: apka dość długo się ładuje. Musicie być cierpliwi.

 

 

 

KidSchool: in the countryside there is… – na iOSa. Aplikacja edukacyjna. Użytkownicy naciskają na widoczne na planszy zwierzaki, poznają ich angielskie nazwy i próbują poskładać odpowiednie słowa z rozsypanych literek.

 

 

 

 

The Garden of Eden
The Garden of Eden
Twórca: Beluga Limited
Cena: 1.99 €

 

Spatter & Spark
Spatter & Spark
Twórca: Polk Street Press LLC
Cena: Bezpłatna

 

Kidschool: in the countryside there is...
Kidschool: in the countryside there is…
Twórca: Caroline Huet
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.