W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: piątkowe przeceny.
Darmowe aplikacje dla dzieci.

5 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Piątkowe przeceny, w przeciwieństwie do nieuprzejmej wiosny, pojawiły się na czas. Zobaczcie, co wybraliśmy.

 

Dr. Panda’s Veggie Garden – na iOSaAndroida, po raz pierwszy za darmo. Aplikacja składa się z dwunastu plansz o tematyce siewno – uprawnej ;) Maluchy muszą kosić trawę, grabić, sadzić nasionka, podlewać i chronić rośliny przed groźnymi szkodnikami, aby wreszcie doczekać się efektów swojej pracy. Więcej…


 

 

The Nutcracker and The Mystery of The Disappearing Cheese – na iOSa, darmowa. To już kolejny piątek, kiedy tę rozbudowaną apkę można zainstalować nie wydając ani grosza. Znajdziecie w niej: film animowany, sześć zabaw, pięciostronicową historyjkę i siedem gier edukacyjnych. A do tego wszystkiego w tle rozbrzmiewać będzie oczywiście Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego. Uwaga! Aplikacja jest po angielsku. Nawigacja może sprawiać problem.

 

 

 

iLuv Drawing People – na iOSa, darmowa. O serii aplikacji, dzięki którym dzieci nauczą się rysować popularne kształty, wspominaliśmy już jakiś czas temu. Tym razem maluchy zobaczą, jak namalować ludzi. Do wyboru jest dwadzieścia różnych obrazków. Zabawę ułatwia czytelny i prosty w obsłudze interfejs (po angielsku).

 

 

 

 

Puppet Workshop – Creativity App for Kidsdarmowa apka na iOSa od polskich producentów. Zabawa polega na wymyślaniu własnej pacynki. Do wyboru są kolorowe guziki, sznureczki, tasiemki. Produkt nie zawiera reklam i nie pozwala na łączenie z siecią. Warto spojrzeć.

 

 

 

 

I kilka książeczek. Przy pierwszej z nich zatrzymajcie się na dłużej!

 

I can do this – na iOSa, darmowa. Polecamy Wam tę piękną opowieść, z ilustracjami japońskiej artystki Satoe Tone (nagrodzonej podczas Targów Książki dla Dzieci w Bolonii). Książeczka jest po angielsku, ale słów znajdziecie w niej niewiele. Najważniejszy będzie obraz i bardzo subtelne elementy interaktywne. Instalujcie!

 

 

 

The Really Groovy Story of the Tortoise and the Hare – na iOSa, darmowa. Na pewno znacie popularną bajkę o wyścigach żółwia i zająca. Dziś jest dostępna w wersji na iPhone’a, iPoda i iPada od firmy BelugaBloo. Jest po angielsku i nie zawiera elementów interaktywnych, ale jako że płacić za nią nie trzeba, to można przyjrzeć się bliżej.

 

 

 

 

The Three Little Gators – na iOSa, darmowa. Kolejna książeczka od BelugaBloo. Niestety, też po angielsku i też mało interaktywnie. Za to ilustracje całkiem przyjemne. Bohaterami są trzy małe aligatorki, które wyruszają wieść dorosłe życie.

 

 

 

 

No i standardowo – linki:

Dr. Panda Veggie Garden
Dr. Panda Veggie Garden
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 18.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

The Nutcracker Story
The Nutcracker Story
Twórca: Quasar Alliance, Inc
Cena: 8.99 €

 

iLuv Drawing People HD - Learn how to draw kids doing their favorite things
iLuv Drawing People HD – Learn how to draw kids doing their favorite things
Twórca: myvijan llc
Cena: 2.99 €

 

Puppet Workshop - Creativity App for Kids
Puppet Workshop – Creativity App for Kids
Twórca: David Douglas
Cena: 13.99 €

 

I can do this
I can do this
Twórca: Kite Edizioni S.r.l.
Cena: 4.99 €

 

The Really Groovy Story of the Tortoise and the Hare
The Really Groovy Story of the Tortoise and the Hare
Twórca: Beluga Limited
Cena: 1.99 €

 

The Three Little Gators
The Three Little Gators
Twórca: Beluga Limited
Cena: 1.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.