W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: piątkowe przeceny. Darmowe gry dla dzieci.

19 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Wśród dzisiejszych promocji znalazło się kilka naszych ulubionych aplikacji. Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście ich na swoich urządzeniach, dziś jest ku temu wyśmienita okazja. Spójrzcie.

Uwaga! Niektóre apki działają na iOSie i Androidzie. Niestety, przeceny dotyczą głównie produktów z App Store’a.

 

Pepi Tree – na iOSaAndroida. Przepięknie ilustrowana aplikacja dla najmłodszych. Jej bohaterami są leśni mieszkańcy: kolorowe gąsienice, pracowite pająki, wiewiórki i inne. Mali użytkownicy muszą zadbać, by zwierzaki miały co zjeść na obiad. Apka jest bezpieczna i bardzo prosta w obsłudze. Polecamy z czystym sumieniem! Dla iOSowców za darmo. Więcej…

 

 

 

Viking Rudi – na iOSa. Polskie studio Mofables zaoferowało najmłodszym dwa rodzaje gier edukacyjnych: labirynty i układanki. W pierwszym przypadku maluchy kierują łódką wikinga tak, by ominąć przeszkody i dotrzeć do celu. W drugim, z rozsypanych elementów próbują ułożyć całość, dopasowując kawałki w odpowiednie miejsca. Za darmo. Więcej…

 

 

 

Dr. Panda’s Veggie Garden – – na iOSaAndroida. Aplikacja składa się z dwunastu plansz o tematyce siewno – uprawnej ;) Maluchy muszą kosić trawę, grabić, sadzić nasionka, podlewać i chronić rośliny przed groźnymi szkodnikami, aby wreszcie doczekać się efektów swojej pracy. Dziś wersje na iOSa i Androida w promocyjnej cenie.

 

 

 

The Witch With No Name – na iOSaAndroida. Interaktywna opowieść  (3D!) o sympatycznej wiedźmie, od francuskiej firmy Slim Cricket. Szczególnie przypadły nam do gustu zabawne ilustracje i różnorodne zadania, wplecione w treść historyjki (puzzle, sprzątanie pokoju goblina, zbieranie świetlików i gotowanie magicznego eliksiru!). Autorzy polecają produkt dzieciom od 4 do 10 roku życia. W języku angielskim. Dziś o 60% taniej.

 

 

 

 Linki:

Pepi Tree
Pepi Tree
Twórca: Antanas Marcelionis
Cena: 17.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Viking Rudi - Cute Boy Becomes A Hero By Helping Others - EduGame For Toddlers
Viking Rudi – Cute Boy Becomes A Hero By Helping Others – EduGame For Toddlers
Twórca: Mofables sp. z o.o.
Cena: 0.99 €

 

Dr. Panda Veggie Garden
Dr. Panda Veggie Garden
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 23.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

The Witch With No Name HD
The Witch With No Name HD
Twórca: SlimCricket
Cena: 23.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.