W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: piątkowe przeceny!
Najlepsze darmowe aplikacje dla dzieci.

15 marca 2013 napisany przez Ania

Wszystkim, którzy ciężko przeżywają niespodziewany atak zimy proponujemy coś na poprawę humoru. Darmowe aplikacje na pewno Was rozgrzeją.
Co dziś w programie?

 

The Nutcracker and The Mystery of Disappearing Cheese

Oj trudno było nam uwierzyć, że możemy mieć tę apkę za darmo! Normalnie kosztuje prawie cztery dolary i (o dziwo!) jest to cena całkiem rozsądna, zważywszy na ilość proponowanych atrakcji. Znajdziecie w niej: film animowany, sześć zabaw, pięciostronicową historyjkę i siedem gier edukacyjnych! A do tego wszystkiego w tle rozbrzmiewać będzie oczywiście Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego!

Uwaga! Aplikacja po angielsku. Dość kłopotliwa nawigacja.

 

 

 

Kids Jigsaw Puzzles School 2+

Proste puzzle dla najmłodszych. Opcja dla dwóch osób ciekawa, choć polecamy korzystać z niej ze starszymi dziećmi. Żałujemy, że za darmo można zainstalować tylko wersję dla najmłodszych. Aplikacje Kids Jigsaw Puzzles School 4+ i 6+ są już niestety płatne.

Uwaga! Możliwość połączenia z siecią!

 

 

Dla zainteresowanych linki:

The Nutcracker Story
The Nutcracker Story
Twórca: Quasar Alliance, Inc
Cena: 8.99 €

 

Kids Puzzles for Toddlers 2+
Kids Puzzles for Toddlers 2+
Twórca: Read ‘n’ Learn ltd
Cena: 8.99 €
5

O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.