W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: PlaySquare presents WordWorld’s Happy Birthday Dog

18 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Dziś mamy możliwość zainstalowania za darmo aplikacji WordWorld’s Happy Birthday Dog na iOSa, od firmy PlaySquare.

 

To film na iPada dla pokolenia mobilnych dzieciaków ;) Już nie wystarczy śledzenie bajki wzrokiem. Aby akcja posuwała się na przód, użytkownicy muszą brać czynny udział w wydarzeniach – dotykać, przesuwać, przestawiać.
Drodzy Rodzice, przed Wami przykład nowoczesnej, dotykowej telewizji!

Aplikacja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat (naszym zdaniem to gra powyżej 4 roku życia i, w przypadku polskich graczy, niestety z obowiązkową pomocą rodziców). Film oferuje maluchom piękne animacje, zabawne postacie i sporo zadań o charakterze edukacyjnym. Dzieci będą miały niejedną okazję, by potrenować rozpoznawanie literek, nauczyć się rozróżniać ich brzmienie, budować i rozpoznawać słowa, ćwiczyć liczenie i rozwijać spostrzegawczość!

 

Podsyłamy film od PlaySquare, który wyjaśni Wam zasady działania dotykowej telewizji:

Produkt WordWorld’s Happy Birthday Dog jest dostępny w App Storze wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Jesteśmy bardzo ciekawi, kiedy tego typu zabawki wyprodukuje któraś z polskich firm.

Czyżbyśmy byli świadkami początku zmian w świecie dziecięcych kreskówek? Zważywszy na rosnącą liczbę urządzeń z ekranami dotykowymi, to bardzo prawdopodobne. Jak Wam się podoba pomysł na dotykową telewizję dla najmłodszych?

 

PlaySquare presents WordWorld's Happy Birthday Dog
PlaySquare presents WordWorld’s Happy Birthday Dog
Twórca: Playsquare, LLC
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.