W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: przeceny na Wielkanoc.

28 marca 2013 napisany przez Ania

Ostatnie chwile przed Świętami to czas na pieczenie smakołyków i obowiązkowe, wiosenne porządki.

Popieramy angażowanie maluchów w wielkanocne przygotowania, ale z własnego doświadczenia wiemy, że chwile bez dzieci również się w tym okresie przydają – zwłaszcza jeśli z garnków kipi, a ciasta zaczynają rozsiewać zapach spalenizny ;) Drodzy Rodzice, nie martwcie się. Darmowe apki przybywają na przedświąteczny ratunek!

Pierwsza z nich – Magic Sorter – dla maluchów, opieka rodziców nie potrzebna. Druga dla starszych, niestety po angielsku. Jutro kolejna porcja produktów – tym razem w typowo wielkanocnym nastroju. Bądźcie z nami :)

 

Magic Sorter – Sea Tales – prosta w obsłudze apka dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Składa się z dziesięciu mini gier – znajdziecie w niej m.in. zadania na dopasowywanie kształtów, puzzle czy memory, Ciekawa propozycja kształtująca sprawność manualną i percepcję wzrokową. Znakomita do samodzielnej zabawy (bez reklam, bez możliwości połączenia z siecią).

 

 

 

Zachy the Robot: The Leaning Tower of Robocity – tę aplikację dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat można zainstalować za darmo po raz pierwszy (i pewnie szybko się taka okazja nie powtórzy). To interaktywny film, angażujący młodych widzów w wymagające myślenia aktywności. Główny bohaterowie – sympatyczne roboty – spieszą, by uratować miasto przed zagrożeniem. Stojący w samym centrum wieżowiec zaczął niebezpiecznie się przechylać. Ktoś musi szybko postawić go do pionu. Fabuła i szereg zadań do rozwiązania w ciekawy sposób wprowadzają użytkowników w tajniki inżynierii.

Film w angielskiej wersji językowej. Jeśli ma spełnić nie tylko funkcję rozrywkową, ale i edukacyjną, naszym maluchom przyda się osobisty tłumacz.

 

 

 

Magic Sorter 10 learning games
Magic Sorter 10 learning games
Twórca: Kindermatica Ltd.
Cena: 17.99 €
5

 

Zachy the Robot: The Leaning Tower of Robocity
Zachy the Robot: The Leaning Tower of Robocity
Twórca: GenevaMars, LLC
Cena: Bezpłatna

Uwaga! Koszmarnie długo się instaluje.

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.