W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Puzzle MasterPics i Montessori Letter Sounds.

15 lutego 2013 napisany przez Ania

Łapcie, bo nadlatują. Całe szczęście to nie meteoryty, tylko darmowe aplikacje dla dzieciaków. Dziś w programie:

 

Puzzle MasterPics – układanki dla młodszych i starszych. Bardzo rozwijające. Przyjemna gimnastyka umysłu. Nie mają kształtu typowych puzzli. To kwadraty, które trzeba przesuwać, obracać, przekładać tak, by powstał właściwy obrazek. Aplikacja jest darmowa, ale nie ma w niej reklam, a połączenie z Internetem jest zabezpieczone (choć naszym zdaniem mało skutecznie) przed ciekawskimi maluchami. Na iOSaAndroida.

 

 

Montessori Letter Sounds – aplikacja edukacyjna. Maluchy uczą się pisać i rozpoznawać literki. Ładnie wykonana i przejrzysta, niestety po angielsku. Jeśli usiądziecie do zabawy z dziećmi, na pewno uda Wam się wykorzystać choć niektóre z oferowanych w aplikacji opcji. Tylko na iOSa.

 

 

 

 

 

Puzzle MasterPics
Puzzle MasterPics
Twórca: Lemberg Solutions Limited
Cena: 0.99 €

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Montessori Letter Sounds - Learn Phonics with Tam & Tao
Montessori Letter Sounds – Learn Phonics with Tam & Tao
Twórca: Les Trois Elles
Cena: 2.99 €

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.