W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Sharing with Duckie Deck

19 marca 2013 napisany przez Ania

Dziś w promocji gra pod tytułem Sharing with Duckie Deck. Przez pewien czas można ją zainstalować nie wydając ani złotówki :)

 

 

Nazwa aplikacji od początku przykuła naszą uwagę – każdy produkt, który miałby przekonać maluchy, że dzielenie się z innymi jest bardzo istotne i nieodzowne, bierzemy w ciemno (a nawet jesteśmy w stanie całkiem sporo za niego zapłacić, pod warunkiem, że przyniesie upragnione rezultaty).

W aplikacji znajdziecie sześć mini gier, które oprócz rozwijania sprawności manualnej, koncentracji uwagi czy pamięci, kształtują u dzieci umiejętności społeczne:

  • Goodies – nauka dzielenia: jeden posiłek dla kilku osób
  • Win Win – gra memory wzbogacona o wątek radości z sukcesu przyjaciół
  • Pie In The Sky – zabawa w dekorowanie ciasta i wspólne jedzenie przygotowanego posiłku
  • Gimmie Gimmie – co nieco o marzeniach
  • Toy Joy – dzielenie się zabawkami z innymi dziećmi
  • Scribble & Dribble – nauka malowania i kolorowania

 

 

Aplikacja została dostosowana do potrzeb najmłodszych użytkowników – pomiędzy drugim a piątym rokiem życia. Nie zobaczycie w niej reklam, ani nie uzyskacie połączenia z siecią.

Naszym zdaniem sprawdzi się świetnie. Dajcie znać, czy mamy rację!

 

Sharing with Duckie Deck
Sharing with Duckie Deck
Twórca: Duckie Deck Development Sp. z o.o.
Cena: 17.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.