W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Smart Fish, Firefighter Dress-up i House that Jack built.

11 stycznia 2013 napisany przez Ania

Dziś mamy dla Was kilka promocji. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Smart Fish: Magic Matrix

Prosta aplikacja edukacyjna. Zadaniem maluchów jest rozdzielanie przedmiotów do odpowiednich kategorii. Z planszy na planszę ćwiczenia są coraz trudniejsze!

 

 

Firefighter Dress-Up

Gracze mają za zadanie przygotować strażaka do pracy. Trzeba skompletować dla niego ubranie i odpowiednio je pokolorować.

 

 

House that Jack built

Interaktywna, ręcznie ilustrowana opowieść w czterech wersjach językowych. Autorzy wzbogacili fabułę o kilka drobnych gier – dodatków.

 

 

Smart Fish: Magic Matrix HD - Common Core Concepts of Measurements and Data for Kindergarten and 1st Grade (K.MD.3 + 1.MD.4)
Smart Fish: Magic Matrix HD – Common Core Concepts of Measurements and Data for Kindergarten and 1st Grade (K.MD.3 + 1.MD.4)
Twórca: SocialBug Labs, LLC
Cena: Bezpłatna

 

Firefighter Dress-up
Firefighter Dress-up
Twórca: Jumpseewow, Inc.
Cena: 0.99 €

 

House that Jack built - multilingual interactive book
House that Jack built – multilingual interactive book
Twórca: Mediaprofit
Cena: 8.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.