W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Sorry i Naughty Pony.

18 stycznia 2013 napisany przez Ania

W promocji dwie aplikacje. Dziś stawiamy na kwestie wychowawcze.

 

Even Monsters Say They’re Sorry  – obowiązkowa pozycja dla wszystkich maluchów, które słowo „przepraszam” uważają za szczególnie trudne do wypowiedzenia ;) Uwaga! Książeczka nie zawiera elementów interaktywnych. Ostrzegamy, żebyście nie czuli się rozczarowani.

 

 

Naughty Pony – tym razem jest o wiele bardziej interaktywnie (a na dodatek ładnie i zabawnie). Na każdej stronie mali czytelnicy pomagają dziewczynce w opiece nad konikiem. Zwierzak jest bardzo sympatyczny, ale ma nieco łobuzerski charakter. Trzeba wykazać się wobec niego cierpliwością i nieugiętą postawą. Dobra lektura, aby wytłumaczyć maluchowi, że zwierzęta to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.

 

Uwaga! Obie pozycje wyłącznie w języku angielskim!

 

 

Even Monsters Say They're Sorry
Even Monsters Say They’re Sorry
Twórca: POKEY TOAD STUDIOS LLC
Cena: 8.99 €

 

Naughty Pony
Naughty Pony
Twórca: Nessy Learning Limited
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.