W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: The Prisoner of Carrot Castle.

16 maja 2013 napisany przez Ania

Uwaga Czytelnicy! Od 16 do 19 maja aplikację The Prisoner of Carrot Castle można zainstalować bezpłatnie!

 

The Prisoner of Carrot Castle – interaktywna książeczka dla dzieci pomiędzy 3 a 8 rokiem życia. Fabuła, z punktu widzenia rodziców bardzo użyteczna – zachęca maluchy do jedzenia warzyw :) Plansze wzbogacono prostymi zadaniami, wymagającymi użycia akcelerometru! Naszym zdaniem elementów interaktywnych mogłoby być odrobinę więcej (i mogłyby być bardziej wyraziste!). Ilustracje i muzyka na piątkę. Podobnie z bezpieczeństwem – nie ma linków, nie ma reklam i obsługuje się intuicyjnie. Szkoda, że tylko po angielsku.

 

 

The Prisoner of Carrot Castle
The Prisoner of Carrot Castle
Twórca: Purple Carrot Books LLC
Cena: 18.99 €

 

A jeśli dzieciakom spodoba się powyższa książeczka, koniecznie zainstalujcie im darmowy dodatek Dress a Knight of Carrot Castle. Ubieranie rycerza na pewno sprawi maluchom sporo frajdy.

 

Dress a Knight of Carrot Castle
Dress a Knight of Carrot Castle
Twórca: Purple Carrot Books LLC
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.