W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Toca Boca.

4 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Toca Boca ogłasza promocję!

Jeśli jesteście naszymi stałymi czytelnikami, to najprawdopodobniej macie już na tabletach wszystkie apki od Toca Boca – jednego z naszych ulubionych producentów zabawek dla dzieci. Gdyby jednak okazało się, że coś przegapiliście, teraz jest najlepsza okazja, by nadrobić zaległości. Apki Toca Boca są dostępne po promocyjnych cenach.

Toca Tailor – dostępna za darmo kreatywna zabawka dla młodszych i starszych. Zabawa polega na projektowaniu i przygotowywaniu ubrań dla bohaterów Toca Boca. Możliwości są nieskończone!

 

 

Toca Tailor
Toca Tailor
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 18.99 €
3.5

 

Toca Hair SalonToca Hair Salon 2 – aplikacje dostępne o 50% taniej. Dwie wersje bestsellerowej zabawy w salon fryzjerski. Młodzi adepci sztuki ścinania i układania włosów mają do wyboru całe mnóstwo specjalistycznych przyrządów. Jest nawet lokówka i prostownica!

 

 

Toca Hair Salon
Toca Hair Salon
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 18.99 €
3.33333

 

Toca Hair Salon 2
Toca Hair Salon 2
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 18.99 €
4.57143O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.