W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Toca House!

2 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Dziś, drugiego kwietnia, Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu. To obchodzone co roku święto ma za zadanie podnoszenie społecznej świadomości na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych współczesnego świata.

 

Z okazji Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu szwedzka firma Toca Boca udostępniła jeden ze swoich produktów dla maluchów za darmo. Mowa o aplikacji Toca House – prostej w obsłudze zabawce, trenującej dzieciaki w wykonywaniu domowych obowiązków.

 

 

Na czym polega zabawa?

Gracze są gośćmi w domu piątki przyjaciół. Muszą pomóc mieszkańcom w wypełnianiu obowiązków. Dom składa się z kilku pomieszczeń, a w każdym z nich jest wiele rzeczy do zrobienia. Trzeba m.in. pozmywać brudną podłogę, powiesić pranie, odkurzyć i ułożyć zakupy w lodówce.
Aplikacja składa się z 19 mini gier. Użytkownik przemieszcza się po domu, przesuwając ekran w górę i w dół. Postacie i zadania pojawiają się w pokojach w sposób losowy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną recenzją aplikacji TUTAJ.

 

Toca House
Toca House
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
2.55555O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.