W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Toca House!

2 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Dziś, drugiego kwietnia, Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu. To obchodzone co roku święto ma za zadanie podnoszenie społecznej świadomości na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych współczesnego świata.

 

Z okazji Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu szwedzka firma Toca Boca udostępniła jeden ze swoich produktów dla maluchów za darmo. Mowa o aplikacji Toca House – prostej w obsłudze zabawce, trenującej dzieciaki w wykonywaniu domowych obowiązków.

 

 

Na czym polega zabawa?

Gracze są gośćmi w domu piątki przyjaciół. Muszą pomóc mieszkańcom w wypełnianiu obowiązków. Dom składa się z kilku pomieszczeń, a w każdym z nich jest wiele rzeczy do zrobienia. Trzeba m.in. pozmywać brudną podłogę, powiesić pranie, odkurzyć i ułożyć zakupy w lodówce.
Aplikacja składa się z 19 mini gier. Użytkownik przemieszcza się po domu, przesuwając ekran w górę i w dół. Postacie i zadania pojawiają się w pokojach w sposób losowy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną recenzją aplikacji TUTAJ.

 

Toca House
Toca House
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 13.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter