W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Toca Tailor.

21 marca 2013 napisany przez Ania

Uwaga wielbiciele aplikacji od Toca Boca. Jeśli nie macie jeszcze na tabletach zabawki Toca Tailor, proponujemy zainstalować ją dziś – po obniżonej cenie. 

 

 

Przypomnijmy:

Grając w Toca Tailor maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi projektanci: wymyślają i szyją ubrania dla jednego z czterech wesołych bohaterów Toca Boca. Stroje można zmieniać wedle uznania: skracać i wydłużać rękawy, nogawki, przebierać w fasonach i kolorach materiałów. Autorzy zadbali również o niezbędne dodatki: guziki, kokardy, kapelusze i buty.

Kiedy ubranie jest już gotowe, efekt pracy można utrwalić na fotografii i zachować w prywatnej galerii. Co więcej, postacie Toca Boca chętnie zapozują do zdjęcia ze swoim projektantem! Więcej…

Toca Tailor
Toca Tailor
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
3.5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.