W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Victor’s Cold.

21 lutego 2013 napisany przez Ania

Dla zainteresowanych tematem zimy i pingwinów – aplikację Victor’s Cold można zakupić w App Storze za połowę ceny. Czas promocji jest ograniczony.

 

 

Tym, którzy jeszcze nie czytali u nas na temat Victor’s Cold, przypominamy: to iPadowo – iPhone’owa opowieść o marznącym pingwinku. Przygotowała ją francuska firma Slim Cricket. Książeczka składa się z dwudziestu interaktywnych stron, wśród których użytkownicy znajdą aż dziewięć mini gier. Do wyboru są dwa poziomy trudności, w zależności od wieku naszego malucha. Twórcy polecają produkt dzieciom od 2 do 5 lat.

Uwaga! Tylko w języku angielskim i francuskim.

Victor's cold! HD
Victor’s cold! HD
Twórca: SlimCricket
Cena: 8.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Internetowy i stacjonarny sklep zoologiczny

Popularny sklep internetowy Karusek.com.pl. Karmy i akcesoria dla wszystkich typów zwierząt.

Prostozkranu - filtry do wody

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

KTMH

Kancelaria prawna zlokalizowana w Rzeszowie. Wiele specjalizacji. Najwyższa jakość świadczonych usług prawnych.