W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Wheels on the Bus i Puss in Boots.

28 stycznia 2013 napisany przez Ania

Poniedziałki bolą. Trzeba wstać do pracy, do przedszkola, zabrać się za obowiązki, o których przez dwa dni weekendu udało się już zapomnieć. Aby poprawić Wam humory i ułatwić powrót do codzienności, podsyłamy linki do dwóch darmowych aplikacji.

 

Wheels on the Bus – uhonorowana wieloma odznaczeniami muzyczna aplikacja od firmy Duck Duck Moose. To już druga opisywana przez nas książeczka, której tematem przewodnim jest piosenka Wheels on the Bus – całkiem niedawno recenzowaliśmy podobny produkt od P2 Games. Zainstalujcie i dajcie znać, która aplikacja bardziej przypadła Wam do gustu!

 

 

 

 

Puss in Boots – tabletowa książeczka o przygodach słynnego kota w butach. Nie jest niestety specjalnie interaktywna, ale za to oferuje użytkownikom dwie wersje językowe (angielską i koreańską), puzzle i zabawę z magicznym pędzlem. Można zerknąć.

 

 

 

Wheels on the Bus
Wheels on the Bus
Twórca: Duck Duck Moose LLC
Cena: Bezpłatna

 

장화신은 고양이 HD
장화신은 고양이 HD
Twórca: S-Mobile Co. Ltd.
Cena: 1.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Internetowy i stacjonarny sklep zoologiczny

Popularny sklep internetowy Karusek.com.pl. Karmy i akcesoria dla wszystkich typów zwierząt.

Prostozkranu - filtry do wody

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

KTMH

Kancelaria prawna zlokalizowana w Rzeszowie. Wiele specjalizacji. Najwyższa jakość świadczonych usług prawnych.