W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: World Atlas i Dino-Store

1 lutego 2013 napisany przez Ania

Jaki jest Wasz ulubiony dzień tygodnia? My bez zastanowienia odpowiadamy: piątek. Tuż przed weekendem zawsze można trafić na atrakcyjne appkowe przeceny. Dziś wybraliśmy dla Was dwa produkty dostępne za darmo.

 

National Geographic World Atlas – atlas geograficzny dla małych i dużych. Jest w całości po angielsku i oferuje wiele opcji (m.in. wyznaczanie trasy, wyszukiwanie informacji na temat krajów itp.). Uwaga! Dzieci mogą z niego korzystać tylko z pomocą dorosłych.

 

 

Dino-Store – 23-stronicowa opowieść dla najmłodszych. Również po angielsku. Jest prosta w obsłudze i oferuje dzieciakom całkiem sporo elementów interaktywnych, a przym jest bardzo zabawna.

 

 

 

National Geographic World Atlas
National Geographic World Atlas
Twórca: National Geographic Society
Cena: 8.99 €
5

 

Dino-Store
Dino-Store
Twórca: Bluemarker.com LLC
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.