W Co Się Bawić
Newsletter

Tap & Sing. Darmowa aplikacja muzyczna.

26 kwietnia 2013 napisany przez Ania

Na początek weekendu wyłowiliśmy coś zabawnego – aplikację Tap & Sing od firmy StoryBots.

 

Tap & Sing na iOSa od firmy StoryBots to muzyczna aplikacja, która rozśmieszy Was do łez. Jest darmowa, dlatego nie warto zastanawiać się nad instalacją. Bohaterami zabawki są kolorowe stworki. Stoją równo w rządku i czekają na rozkaz. Ten, na którego wskażecie zacznie śpiewać z pełnym zaangażowaniem. Trzeba tylko pamiętać, że na zbyt długie wydobywanie dźwięku nie starczy mu tchu :) Największa frajda to naciskanie na kilka stworków na raz. Spróbujcie koniecznie.

Gracze mogą samodzielnie wymyślać melodyjki. Mogą również nauczyć się kilku dziecięcych piosenek: Marry Had a Little Lamb, Row Your Boat, This Old Man. Aby uzyskać dostęp do większej liczby utworów (ale i całej gamy gier i atrakcji przygotowanych przez firmę), trzeba zarejestrować się na stronie StoryBots i uiścić opłatę w wysokości 4,49€ za miesiąc.

 

 

Aplikacja jest zabawna, prosta w obsłudze i bezpieczna. Większość (choć nie wszystkie) opcji połączenia z Internetem jest chroniona hasłem.

 

Tap and Sing by StoryBots – Free, Fun Music Educational App to Learn Notes, Chords, and Melodies
Tap and Sing by StoryBots – Free, Fun Music Educational App to Learn Notes, Chords, and Melodies
Twórca: JibJab Media Inc.
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.