W Co Się Bawić
Newsletter

Targi Książki dla Dzieci w Bolonii = promocje!

27 marca 2013 napisany przez Ania

 

Międzynarodowe Targi Książki dla Dzieci w Bolonii trwają w najlepsze.
To ich jubileuszowa – pięćdziesiąta edycja. W tym największym dla autorów, ilustratorów i tłumaczy wydarzeniu bierze udział aż 20 mniej lub bardziej znanych polskich wydawnictw, m.in. Dwie Siostry, Nasza Księgarnia, Media Rodzina, Muchomor i Ładne Halo.

Nie martwcie się, że do Bolonii wybrać Wam się nie udało (no chyba, że któryś z naszych Czytelników był/jest/będzie i zda relację!). Z bolońskiego wydarzenia skorzystamy i tak – w App Storze pojawiły się już atrakcyjne apkowe promocje. Dziś dziękujemy za zabawki firmie Ware’s Me. Są pięknie ilustrowane, nie zawierają reklam i możliwości połączenia z siecią, a do tego wszystkiego są BEZPŁATNE.

 

A Ride with Aliens – świetnie ilustrowana, interaktywna opowieść o kosmitach. Tekst jest długi i po angielsku, ale za to w aplikacji można nagrać swój głos! Dodatkiem do książeczki są puzzle i kolorowanki. Uwaga – nie najprostsza nawigacja.

 

 

 

 

I Wonder – Kid’s Book – historia o chłopcu, który wybrał się w swoją pierwszą podróż pociągiem. Ilustracje urzekają, ale brakuje interakcji. Dodatki takie same jak powyżej: puzzle, kolorowanki i możliwość nagrania własnej wersji językowej.

 

 

 

 

Oswald the Big – czy pulchny, leniwy hipopotam może zostać tancerzem? Ostatnia z serii uroczych książeczek na iPada. Nam podobała się najmniej, ale to oczywiście kwestia gustu.

 

 

 

 

PartouPuzzles – szesnaście puzzelkowych układanek z ilustracjami z trzech opublikowanych (A Ride with Aliens, I Wonder – Kid’s Book, Oswald the Big) i jednej nie opublikowanej aplikacji firmy Ware’s Me. Przyjemna ścieżka dźwiękowa. Zadania dość trudne. Uwaga! Puzzle nie zawsze słuchają użytkowników.

 

 

 

Yellow, Red, Blue and if I get angry Grey - książeczka bez słów dla najmłodszych. Dzieciaki mają okazję poznać cztery dziwaczne postacie, pobawić się kolorami i wysłuchać delikatnej muzyki akustycznej. Super!

 

 

 

Poniżej linki do apek. Niestety, działają wyłącznie na iPadzie.

 

A Ride with Aliens
A Ride with Aliens
Twórca: Ware’s me srl
Cena: 0.99 €

 

I Wonder - Kids' Book
I Wonder – Kids’ Book
Twórca: Ware’s me srl
Cena: 0.99 €

 

Oswald the Big
Oswald the Big
Twórca: Ware’s me srl
Cena: 0.99 €

 

PartouPuzzles
PartouPuzzles
Twórca: Ware’s me srl
Cena: Bezpłatna

 

Yellow, Red, Blue and if I get angry Grey
Yellow, Red, Blue and if I get angry Grey
Twórca: Ware’s me srl
Cena: 0.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.