W Co Się Bawić
Newsletter

Yummiloo Rainbow Power – na pierwszy dzień wiosny.

21 marca 2013 napisany przez Ania

Najnowszą aplikację od Night & Day Studios można przez ograniczony czas zainstalować po promocyjnej cenie 0,89€. 

 

Mowa o Yummiloo Rainbow Power – prostej apce dla najmłodszych. Użytkownicy mają za zadanie posegregować rosnące w ogrodzie warzywa i owoce. Trzeba wybierać tylko te dojrzałe i w odpowiednim kolorze, zepsute wyrzuca się na kompost. Rośliny, podzielone na grupy według kolorów, wkłada się do specjalnej Tęczowej Maszyny – jeśli wypełniona owocowo-warzywnym paliwem zadziała, mieszkańcy Yummiloo będą mogli urządzić sobie upragniony karnawał.

Aplikacja oferuje użytkownikom dwie opcje zabawy, w zależności od stopnia zaawansowania, gracze mogą wybierać owoce klikając lub przesuwając je palcem w odpowiednie miejsce ekranu.

 

 

Yummiloo to ciekawa propozycja edukacyjna – dzieci trenują sprawność manualną, poznają angielskie nazwy warzyw i owoców, uczą się rozpoznawania kolorów, a wreszcie dowiadują się co nieco na temat zasad zdrowego odżywiania.

 

Uwaga! Aplikacja jest w języku angielskim i pozwala maluchom na połączenie z siecią.

 

Yummiloo
Yummiloo
Twórca: Night & Day Studios, Inc.
Cena: 13.99 €

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.