W Co Się Bawić
Newsletter

Angry Birds Star Wars nadciągnęły!

8 listopada 2012 napisany przez Ania

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce….

A właśnie, że nie tak dawno, bo dopiero dziś grupa zdesperowanych Ptaków Rebeliantów zdołała wykraść plany tajnej broni Imperium. Międzygalaktyczna wojna zaczęła się na dobre!

Najnowsza wersja, bijącej rekordy popularności, fińskiej serii gier o Wściekłych Ptakach tym razem utrzymana jest w stylistyce Gwiezdnych Wojen. Drodzy Czytelnicy…

Angry Birds Star Wars są już dostępne!

Gra zapowiada się świetnie. Na użytkowników czeka 80 zróżnicowanych pod względem trudności plansz, pogrupowanych na planety, które przemierzali filmowi bohaterowie. Jest więc Tatoonie, Death Star, Hoth (w przygotowaniu), a także zestaw Path of The Jedi oraz bonusowe plansze z robotami R2-D2 i  C-3PO. Nie zabraknie oczywiście filmowych postaci, choć o „lekko” zmodyfikowanej aparycji.

Zabawę proponujemy zacząć od obejrzenia poniższej animacji.

 

 

My grę skrupulatnie testujemy.  Recenzja pojawi się w najbliższych dniach. Przypuszczamy, że nie wytrzymacie i zainstalujecie Angry Birds Star Wars zanim zdążymy ją zrecenzować. Poniżej coś, co może Wam się przydać.

 

Wersja na iPada HD

Angry Birds Star Wars HD
Angry Birds Star Wars HD
Twórca: Rovio Entertainment Oyj
Cena: Bezpłatna
5

 

Wersja na iPhone’a

Angry Birds Star Wars
Angry Birds Star Wars
Twórca: Rovio Entertainment Oyj
Cena: Bezpłatna
4.42307

 

Wersja na Androida darmowa

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Wersja na Androida HD

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.