W Co Się Bawić
Newsletter

Chory Kotek. Polska książeczka na Androida i iOSa.

1 lipca 2013 napisany przez Ania

Przygody kotka dostępne w App Storze i Google Play’u.

 

Przy okazji umieszczania na stronie informacji o bezpłatnych i przecenionych aplikacjach, na mojej liście pojawia się sporo książeczek. Niestety, jak pewnie zauważyliście, większość z nich jest dostępna w języku angielskim (ewentualnie jeszcze w kilku innych, ale polskiego raczej nie uświadczymy). Dziś wreszcie mam dla Was polską propozycję. Znacie ją pewnie wszyscy – to opowieść o żarłocznym kotku, autorstwa Stanisława Jachowicza. Nie uwierzę, że znajdzie się choć jeden czytelnik naszego serwisu, który nie potrafi dokończyć zdania: „Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku..” :)

Apka zachwyciła mnie ilustracjami. Ich autorką jest pani Ludwika Micińska. Książeczkę można czytać tradycyjnie lub skorzystać z pomocy lektora  – w tej roli Przemysław Sadowski. Obsługę dałoby się jeszcze uprościć, ale nie narzekam. Jest dobrze.

Acha i nie wiem, czy to kwestia do poprawy, ale elementy interaktywne mogłyby szybciej reagować na dotyk użytkownika. Moi niecierpliwi testerzy, oczekując błyskawicznych efektów, naciskali na ekran po kilka razy.

Twórcy wzbogacili apkę o trzy gry – memory, łapanie myszek i piramidę żywienia. Bardzo pomysłowe połączenie przyjemności z edukacją. Polecam!

 

Chory Kotek
Chory Kotek
Twórca: Fundacja Festina Lente
Cena: Bezpłatna
5

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.