W Co Się Bawić
Newsletter

Chory Kotek. Polska książeczka na Androida i iOSa.

1 lipca 2013 napisany przez Ania

Przygody kotka dostępne w App Storze i Google Play’u.

 

Przy okazji umieszczania na stronie informacji o bezpłatnych i przecenionych aplikacjach, na mojej liście pojawia się sporo książeczek. Niestety, jak pewnie zauważyliście, większość z nich jest dostępna w języku angielskim (ewentualnie jeszcze w kilku innych, ale polskiego raczej nie uświadczymy). Dziś wreszcie mam dla Was polską propozycję. Znacie ją pewnie wszyscy – to opowieść o żarłocznym kotku, autorstwa Stanisława Jachowicza. Nie uwierzę, że znajdzie się choć jeden czytelnik naszego serwisu, który nie potrafi dokończyć zdania: „Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku..” :)

Apka zachwyciła mnie ilustracjami. Ich autorką jest pani Ludwika Micińska. Książeczkę można czytać tradycyjnie lub skorzystać z pomocy lektora  – w tej roli Przemysław Sadowski. Obsługę dałoby się jeszcze uprościć, ale nie narzekam. Jest dobrze.

Acha i nie wiem, czy to kwestia do poprawy, ale elementy interaktywne mogłyby szybciej reagować na dotyk użytkownika. Moi niecierpliwi testerzy, oczekując błyskawicznych efektów, naciskali na ekran po kilka razy.

Twórcy wzbogacili apkę o trzy gry – memory, łapanie myszek i piramidę żywienia. Bardzo pomysłowe połączenie przyjemności z edukacją. Polecam!

 

Chory Kotek
Chory Kotek
Twórca: Fundacja Festina Lente
Cena: Bezpłatna
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter