W Co Się Bawić
Newsletter

Dzień Ojca się zbliża. Są darmowe aplikacje dla taty i malucha.

17 czerwca 2013 napisany przez Ania

Darmowe apki na iOSa.

Nie od dziś wiadomo, że tatusiowe powinni angażować się w wychowanie dzieci. Jeśli więc nie chcą bawić się z córką lalkami albo nie mają czasu na popołudniowy spacer z synem, niech chociaż poczytają maluchom do snu. Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, mam dla Was stosowną, książkową propozycję :) Zważywszy na to, że opowieść można wyświetlać na sprzęcie najnowszej technologii to i dzieci, i tatusiowie powinni być zadowoleni.

Mowa o interaktywnej bajce Adventures of Anna and Dad. Wyśmienita apka rozwijająca kreatywność. Bawić się nią można na kilka sposobów: czytając gotową opowieść (w wersji po angielsku) lub tworząc swoją własną wersję. Tekst można dopisywać samodzielnie, obrazki zmieniać wedle uznania. Możliwości są ograniczone, ale na pewno zaspokoją potrzeby młodszych i starszych. Spróbujcie koniecznie.

A gdyby czytanie tatusiom nie odpowiadało, mam w zanadrzu coś jeszcze: Awesome Paper Toys – wycinankę na iOSa. Obsługa wymaga cierpliwości, ale można wspólnie przygotować naprawdę fajne, papierowe zabawki.

 

 

 

Adventures of Anna and Dad - a Storypanda original
Adventures of Anna and Dad – a Storypanda original
Twórca: Storypanda Enterprises Inc.
Cena: Bezpłatna
Awesome Paper Toys
Awesome Paper Toys
Twórca: Philipp Stollenmayer
Cena: 8.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.