W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Art Class with Dr. Panda. Najlepsze aplikacje dla dzieci na iOSa i Androida.

15 lipca 2013 napisany przez Ania

Najnowsza gra od firmy TribePlay.

 

Powoli zaczynam się gubić w aplikacjach od firmy TribePlay. Seria gier z Doktorem Pandą liczy już dziesięć sztuk. Ostatnio w App Storze i Google Play’u pojawiła się najnowsza produkcja – Art Class with Dr. Panda. Temat przewodni: plastyka. Można malować, lepić garnki, składać origami i na tym nie koniec.

Zabaw jest sześć. Moje dzieciaki polubiły je wszystkie. Ja sama mam do gry jedno zastrzeżenie – plansze są mocno ustrukturyzowane, a przez to ograniczające kreatywność. W niektórych zabawach można byłoby pozostawić maluchom więcej wolności. No, bo niby dlaczego maluch ma wykonywać z kolorowych koralików dokładnie taki wzór, jaki wymyślili sobie twórcy. A może ma ochotę zrobić zupełnie inny. Jeśli ma, to trudno. Nie może. Nie da się :(

Gra, jak przystało na TribePlay, ładnie wykonana, z intuicyjną obsługą i bezpieczna.
Wybaczyć ten brak wolności, czy nie wybaczać?

 

Dr. Panda Art Class
Dr. Panda Art Class
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 23.99 €
5

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.