W Co Się Bawić
Newsletter

Nowość: Dr. Panda’s Handyman.

12 czerwca 2013 napisany przez Ania

Najnowsza aplikacja firmy TribePlay – Dr. Panda’s Handyman jest już dostępna w App Storze i Google Play’u.

 

Moi testerzy mają w domu wszystkie apki z Doktorem Pandą. Dzieci mojego znajomego również. I drugiego znajomego także. No, generalnie prawie wszyscy je mają i uwielbiają, i wciąż czekają na więcej.

Tematem przewodnim najnowszej apki są naprawy. Brzmi po męsku, ale z własnego doświadczenia wiem, że płeć piękna również jest grą zafascynowana. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci pomiędzy 2 a 6 rokiem życia. Znajdziecie w niej świetne, trójwymiarowe ilustracje i aż trzynaście plansz z zadaniami. Więcej nie zdradzam, bo recenzja wkrótce.

 

 

Linki do Google Play’a i App Store’a.

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Dr. Panda Handyman
Dr. Panda Handyman
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 23.99 €
4.5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.