W Co Się Bawić
Newsletter

Toca Boca na Androida!

11 czerwca 2013 napisany przez Ania

Nastała wiekopomna chwila – Toca Boca trafiła do Google Play’a.

 

Moi ulubieni producenci dziecięcych aplikacji poszli wreszcie po rozum do głowy ;) i przygotowali swoje produkty w wersji na Androida. No dobra, póki co jest jeden – Toca Hair Salon 2. To chyba moja ulubiona – zawsze świetnie się nią bawię ;) Na dodatek można ją ściągnąć po promocyjnej cenie. Żyć, nie umierać!

 

 

Gra opiera się na znakomitym pomyśle – dzieci zamieniają się na chwilę w zawodowych fryzjerów. Mają okazję stworzyć na głowach swoich klientów prawdziwe dzieła sztuki. W salonie znajduje się prawie wszystko, co niezbędne do mycia, farbowania, suszenia, ścinania i układania włosów. Jest nawet specyfik na wypadek nieudanego strzyżenia – działający natychmiast płyn na porost włosów.

 

Z radością dołączam link:

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Toca Hair Salon 2
Toca Hair Salon 2
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
4.57143

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.