W Co Się Bawić
Newsletter

TOP 5 na Mikołajki (dla małych i dużych).

6 grudnia 2012 napisany przez Ania

Kochani! Dziś Mikołajki! Czy w Waszych domach pojawił się już sympatyczny,  pulchny staruszek z długą, białą brodą? Jeśli jeszcze go nie było, umilcie dzieciakom czas oczekiwania i pobawcie się z nimi mikołajkowo-świątecznymi aplikacjami!

TOP 5 na MIKOŁAJKI

Toca Hair Salon – Christmas Gift

Święty Mikołaj też musi od czasu do czasu odwiedzić fryzjera. Może w tym roku zdecyduje się na awangardę? Czy spodoba mu się zielona broda i odrobina asymetrii? Darmowa odsłona aplikacji Toca Hair Salon w świątecznym wydaniu z choinką i Mikołajem. Polecamy!

 

 

Christmas Cutie – Picture Me

Jeśli jeszcze nie wysłaliście świątecznych kartek, wstrzymajcie się z kupowaniem znaczków. Skoro macie w domu słodkie pociechy, może warto zrobić im zdjęcie w nietypowym stroju. Dzięki aplikacji Christmas Cutie – Picture Me staną się bohaterami krótkiej historyjki, a ich  fotkę będzie można pokazać znajomym na Facebooku lub przesłać e-mailem! My mieliśmy ubaw po pachy, umieszczając twarze domowników w stroju renifera czy elfa w zielonej czapce ze złotym dzwonkiem! Aplikacja w promocyjnej cenie, a promocje, jak wiecie, nie trwają wiecznie!

 

 

Talking Santa

Na pewno znacie serię aplikacji z bohaterami, którzy powtarzają za Wami każde słowo. Wśród produktów nie mogło zabraknąć oczywiście wersji z Mikołajem w roli głównej. Można go szturchnąć, połaskotać, a nawet podejrzeć, jakie prezenty trzyma w wielkim, świątecznym worku. Naszą ulubioną opcją jest możliwość nagrania rozmowy ze Świętym Mikołajem. Potem wystarczy przesłać ją e-mailem lub opublikować na Facebooku. Nietypowy sposób na przekazanie życzeń od Waszej rodzinki dla bliskich i znajomych. Uwaga! Ostrzegamy przed niekontrolowanymi wybuchami śmiechu podczas nagrywania, ale i odtwarzania wiadomości. Na iOSa i Androida.

 

 

Christmas Mishap

Mikołaj pędzi na saniach z workiem pełnym prezentów. Niestety, podczas szybkiej jazdy zdarzają się drobne problemy. Prezenty mogą wypaść z sań i trzeba je wtedy jak najprędzej pozbierać! Im więcej uda się złapać, tym więcej punktów pojawi się na koncie graczy. Prosta, świąteczna aplikacja na Mikołajki, a jednocześnie świetny trening koncentracji uwagi, szybkości i sprawności manualnej. Zabawa może nie potrwa długo, ale z pewnością dostarczy przyjemności. Za free.

 

 

Let’s Create! Christmas

Pamiętacie zabawę w lepienie garnków Let’s Create! Pottery? Tym razem firma Infinite Dreams przygotowała dla nas coś specjalnego – aplikację do tworzenia świątecznych bombek! Co prawda, do 24 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, ale może najwyższa pora wspólnie z rodziną zastanowić się nad bożonarodzeniowymi dekoracjami? Wirtualne, tabletowe ozdoby można oczywiście przesłać z załączonymi do nich życzeniami. Polecamy, ale maluchom potrzeba będzie Wasza pomoc!

 

 

Toca Hair Salon - Christmas
Toca Hair Salon – Christmas
Twórca: Toca Boca AB
Cena: Bezpłatna
3.58065

 

Christmas Cutie - Picture Me®
Christmas Cutie – Picture Me®
Twórca: Oceanhouse Media, Inc.
Cena: 0.99 €

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Talking Santa for iPhone
Talking Santa for iPhone
Twórca: Outfit7 Limited
Cena: 0.99 €

 

Christmas Mishap
Christmas Mishap
Twórca: SHINY BYTES, S.L.
Cena: Bezpłatna

 

Let's Create! Christmas
Let’s Create! Christmas
Twórca: Infinite Dreams
Cena: 0.89 €
5

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.