W Co Się Bawić
Newsletter

TOP na Wielkanoc. Świąteczne aplikacje dla dzieci.

30 marca 2013 napisany przez Ania

Święta tuż tuż. W App Storze rozgościły się zajączki, kurczaczki i kolorowe pisanki. Starannie prześledziliśmy dostępne aplikacje i wybraliśmy dla Was te najciekawsze.

 

 

Na początku ostrzegamy, większość z nich nie jest darmowa, ale też żadna nie kosztuje majątku – ceny mają niskie lub przeciętne. Z wielu świetnie zapowiadających się, bezpłatnych aplikacji zrezygnowaliśmy z tego samego powodu – były przepełnione agresywnymi reklamami, a z siecią łączyliśmy się w nich po wielokroć, zupełnie niechcący! Niektóre z poniższych gier również pozwalają na zwiedzanie stron www, ale opcja ta jest dostępna tylko na poziomie głównego menu.

Zwracajcie uwagę, na jakim sprzęcie działają poniższe apki. Tych na iOSa jest więcej, ale i Androidowcy znajdą coś dla siebie.

 

Bogga Easter – na iOSaAndroida. Prosta aplikacja dla najmłodszych. Zadaniem gracza jest odnaleźć ukryte w trawie jajko i ozdobić je kolorowymi szlaczkami. Prosto i krótko, ale naszym testerom się podobało, więc piszemy :) Uwaga! Aplikacja pozwala na połączenie z siecią z poziomu głównego menu.

 

 

ClickySticky Easter – na iOSa. W skład aplikacji wchodzić pięć plansz i cała masa „naklejek”. Dzieci tworzą świąteczne sceny (koszyczek z pokarmami, pisanki, wielkanocne zajączki) składając elementy według własnego uznania. Uwaga! Aplikacja pozwala na połączenie z siecią z poziomu głównego menu. I jeszcze jedno ostrzeżenie – po naciśnięciu na opcję About us nie da się powrócić do zabawy. Trzeba wyłączyć i ponownie włączyć apkę.

 

 

 

Paint-On-3D Easter Eggs – na iOSa. Pomysłowa kolorowanka na iPada. Użytkownicy otrzymują do pomalowania kilka jajeczek i oczywiście całe mnóstwo różnych przyrządów. Można skorzystać z farbek w kilkunastu kolorach, gotowych pieczątek, naklejek, szablonów. Co najważniejsze – kolorowanka jest trójwymiarowa. Pisankę trzeba obracać, by pomalować ją ze wszystkich stron. W związku z mnogością opcji, polecamy starszym dzieciom.

 

 

 

 

Wood Puzzle Easter Colors HD -  na iOSa. Świąteczne, „drewniane” puzzle. Trzeba za nie trochę zapłacić, ale są proste w obsłudze, bez reklam, bez połączenia z siecią. Do dyspozycji maluchów jest 15 kolorowych układanek. Poziom trudności można regulować korzystając z trzech dostępnych opcji: trybu z rotacją elementów, bez rotacji i autoplay. Prawidłowe ułożenie elementów jest nagradzane dźwiękami i animacją.

 

 

Pat the Bunny – na iOSa. Klasyczna opowieść dla najmłodszych. Znajdziecie w niej czternaście delikatnie ilustrowanych, interaktywnych scen i prostych zadań do wykonania. Można eksplorować do woli! Polecamy już od 1 roku życia. Tekst jest co prawda po angielsku, ale istnieje możliwość nagrania własnej wersji językowej.

 

 

 

 

Make a Scene: Easter – na Androida. Prosta w obsłudze aplikacja dla kreatywnych. Zabawa polega na tworzeniu świątecznych scenek. Do wyboru są różne tła i cała masa interaktywnych naklejek. Statyczne elementy ożywają, kiedy ułożymy je na planszy.

 

 

 

 

Poniżej oczywiście linki, które mogą się przydać.

 

Bogga Easter - game for kids
Bogga Easter – game for kids
Twórca: Lars Johannessen
Cena: 13.99 €

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

ClickySticky Easter
ClickySticky Easter
Twórca: Merge Mobile, Inc.
Cena: 1.99 €

 

Paint-On-3D Easter Eggs
Paint-On-3D Easter Eggs
Twórca: First Beat Media Inc.
Cena: 0.99 €

 

Wood Puzzle Easter Colors HD
Wood Puzzle Easter Colors HD
Twórca: Tropisounds Corporation
Cena: 4.99 €

 

Pat the Bunny
Pat the Bunny
Twórca: Random House LLC
Cena: 4.49 €

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.