W Co Się Bawić
Newsletter

Toy Tangram – układanka dla dzieci na Androida i iOSa.

1 sierpnia 2013 napisany przez Ania

Natrafiłam przypadkowo na sympatyczną układankę dla maluchów. Powinna ucieszyć Was wiadomość, że działa na Androidzie i iOSie.

 

Do wyboru macie wersję płatną lub darmową. Jeśli skorzystajcie z tej drugiej opcji, bądźcie przygotowani na oglądanie pasków reklamowych i mnóstwa linków, zapraszających do wydania pieniędzy. Pomysł na zabawę fajny. Niestety ilość reklam powoduje, że nie mogę tego produktu polecić. Mogę co najwyżej napisać, że gra jest wartościowa, ale zepsuta. No cóż…

 

 

Na czym polega Toy Tangram?

Maluchy mają za zadanie dopasować elementy do odpowiednich „dziur” na planszy. Nagrodą za cierpliwe układanie klocków, jest prosta, dźwiękowa animacja. Gra świetnie trenuje analizator wzrokowy i koordynację wzrokowo-ruchową najmłodszych.

 

To, co szczególnie przypadło mi do gustu, to śliczne kolorki i prosta obsługa.

 

Friendly Puzzles
Friendly Puzzles
Twórca: TabTale LTD
Cena: Bezpłatna
4

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.