W Co Się Bawić
Newsletter

Animal Kids Funny Tap. Ćwiczymy koncentrację.

21 października 2013 napisany przez Ania

Polska aplikacja na Androida dla najmłodszych.

Animal Kids Funny Tap

cena Android: bezpłatna
wiek: 2, 3-4
kategoria: zabawa
język: angielski
www -
wersja na Androida

 

Ile lat musi mieć moje dziecko, by móc bawić się tabletem? Okazuje się, że naprawdę niewiele. W App Storze i Google Play’u pojawia się coraz więcej produktów adresowanych do najmłodszych. Całkiem niedawno poinformowano mnie o kolejnym: zabawce Animal Kids Funny Tap. Ta polska gra na Androida polecana jest dzieciom od 2 roku życia.

Cała zabawa polega na naciskaniu paluszkiem na wlatujące na ekran, kolorowe, zwierzęce główki. I nie ma znaczenia, czy robi się to szybko, czy powoli – liczy się sama aktywność. Gra jest bezstresowa – twórcy zrezygnowali z opcji punktacji i presji czasu.
Warto wspomnieć, że w miarę zabawy na ekranie pojawia się coraz więcej różnych zwierzątek. Szkoda, że po ich naciśnięciu na dzieciaki nie czeka żadna nagroda. Może przy najbliższym updacie twórcy pokuszą się o wzbogacenie apki w zachęcające do dalszego działania niespodzianki? Póki co, po chwili robi się nudno.

 

 

Gierka jest bezpłatna, ale jednocześnie bez reklam i połączeń z siecią. Takie zestawienie to prawdziwa rzadkość. Darmowe apki plują linkami zanim jeszcze na dobre się uruchomią ;)

Jeśli wybierzecie Animal Kids Funny Tap, spróbujcie nakłonić maluchy, by wyszukiwały na ekranie konkretne zwierzątka. Poćwiczą przy okazji uwagę selektywną!

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Internetowy i stacjonarny sklep zoologiczny

Popularny sklep internetowy Karusek.com.pl. Karmy i akcesoria dla wszystkich typów zwierząt.

Prostozkranu - filtry do wody

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

KTMH

Kancelaria prawna zlokalizowana w Rzeszowie. Wiele specjalizacji. Najwyższa jakość świadczonych usług prawnych.