W Co Się Bawić
Newsletter

BiFLA na Androida i iOSa dla dzieci powyżej 1 roku życia.

7 listopada 2013 napisany przez Ania

Aplikacja na iOSa i Androida.

Ostatnimi czasy sporo piszę na portalu o polskich aplikacjach – przygotowywanych przez polskich producentów lub, w najgorszym wypadku, przy współudziale chociażby jednego rodaka. Dziś dwa słowa (i miejsce na głównej) przypadło w udziale studiu KoongFoo i grze pod tytułem Big Fun Little App – w skrócie BiFLA. Wyprodukowali ją „nasi”. Czy dali sobie radę? ;-)

 

cena iOS: 0,99$
cena Android: 2,99zł
wiek: 0-2, 3-4
kategoria: zabawa, edukacja
język: -
www KoongFoo
wersja na iOSa (iPhone, iPod touch, iPad)
wersja na iOSa (iPad)
wersja na Androida

 

Na czym polega zabawa?

BIFLA to apka o zwierzakach. Poświęcono im aż cztery mini gry: klasyczne memory, puzzle, a także dwie zabawy zachęcające do poznawania i odgadywania odgłosów zwierzątek. Autorzy stworzyli grę z myślą o najmłodszych użytkownikach iPhone’ów, iPadów i Androidów. Zrezygnowali z reklam, linków, zakupów wewnątrz aplikacji. Postarali się o piękne, książkowe ilustracje i intuicyjną obsługę.

 

 

Bifla nie jest może niczym odkrywczym, ale jeśli Wasze maluchy lubią zwierzaki i wszystko, co z nimi związane, gra przemówi do ich serduszek.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.