W Co Się Bawić
Newsletter

Bridgy Jones czyli cudze chwalicie, swego nie znacie.

13 czerwca 2013 napisany przez Ania

Aplikacja, która podbija App Store’a!

Dziś tłukłam się po kraju koleją. Nie żadnym Intercity z darmowymi ciasteczkami i aromatyczną kawą, ale bezprzedziałowym pociągiem pamiętającym czasy Gierka. Zamiast chłodu i komfortu było nieczynne WC, uparcie piszczące drzwi i okno, którego nie udało mi się otworzyć, dzięki czemu czerwcowe słońce skutecznie rozpuszczało moją powłokę cielesną (a i psychiczną naruszało!). Mimo to nie była to podróż nieprzyjemna! Dlaczego? Tuż przed wyjściem z domu chwyciłam w rękę swój ukochany tablet z zainstalowaną na nim aplikacją Bridgy Jones. I teraz już wiem, że zanim kolejny raz wstawię nogę do pociągu, w torebce, obok biletu, na pewno będę mieć ze sobą iPada z tą pięknie wykonaną zabawką.

 

 

Temat aplikacji w sam raz na spotkanie z PKP – tytułowy bohater siedzi w swojej lokomotywie. Most mu zburzyli i nie ma jak przejechać. Przed użytkownikami zadanie iście inżynierskie. Trzeba zaprojektować i wykonać most kolejowy, tak by farmer Jones, ze spokojem przedostał się ponad przepaściami. Z planszy na planszę (a są ich aż 32) zadania są coraz trudniejsze. Myślenie trzeba uruchomić błyskawicznie, a fizyka niewątpliwie wiedzie tutaj prym.

 

 

Zabawka jest bardzo tania – zapłacicie za nią niecałego dolara. Ma genialną grafikę, zabawną ścieżkę dźwiękową i dopracowane animacje. Na koniec, kwestia najistotniejsza. Tę piękną aplikację przygotowało polskie studio Grow App. Najchętniej umieściłabym tę informację WIELKIMI LITERAMI na ekranie startowym aplikacji :) Polska rządzi!
Nadaję odznakę, choć to apka dla dorosłych!

 

Instalujcie.

Bridgy Jones™
Bridgy Jones™
Twórca: Chillingo Ltd
Cena: 2.99 €
4.5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.