W Co Się Bawić
Newsletter

Bug Builder – stwórz niepowtarzalnego robaka!

11 czerwca 2012 napisany przez Ania

Z czystym sumieniem polecamy aplikację Bug Builder ze składanki Tickle Tap Apps, wyprodukowaną specjalnie dla najmłodszych artystów.

Przed naszym maluchem wyjątkowe zadanie – stworzyć własnego, niepowtarzalnego robaka. Aby to zrobić, gracz musi podjąć ważną decyzję- wybrać jeden spośród kilku dostępnych pancerzyków, a następnie ozdobić go przy pomocy kolorowych farbek. Ostatni etap gry to powołanie robaczka do życia. Wystarczy tylko kilka razy stuknąć w ekran urządzenia i gotowe! Reszta ciała robaka pojawia się losowo (i w co trudno uwierzyć, za każdym razem jest inna). Ukończone dzieło można oczywiście sfotografować i zachować w prywatnej galerii. Uwaga, z własnego doświadczenia wiemy, że folder ze zdjęciami zapełnia się w sposób niekontrolowany!

 

Robaczana galeria. Efekt pracy naszych dzieci.

 

Naszym zdaniem

Bug Builder to aplikacja, która zainteresuje dzieci od pierwszego roku życia. Jest bardzo prosta w obsłudze, nie wymaga pomocy rodziców. Zastosowane w grze jasne tło, ułatwia najmłodszym użytkownikom koncentrację na zadaniu.

Przejrzysta aplikacja,
którą pokochają nawet najmłodsze dzieciaki!

Po Bug Builder warto sięgnąć, jeśli zależy nam na osiągnięciu trzech celów: kształtowaniu kreatywności dziecka, rozwijaniu umiejętności rysowania i dostarczeniu maluchowi radości. No i może jeszcze, jeśli chcemy mieć chwilę dla siebie. Najmłodsze dzieciaki na pewno poświęcą aplikacji sporo czasu.

 

 

PLUSY:

  • rozwija umiejętności rysowania i kolorowania
  • kształtuje kreatywność dziecka
  • bardzo prosta w obsłudze, nie oferuje nadmiaru opcji
  • jasne tło sprzyja koncentracji na wykonywanym zadaniu
  • zawiera element niespodzianki

MINUSY:

  • brak możliwości wymazywania, jeśli kolorowanie się nie uda
  • niekończąca się galeria zdjęć robaków na naszym tablecie

 

Zerknijcie na filmik przygotowany przez Tickle Tap Apps.


 

Bug Builder – the toddler paint and decorate game
Bug Builder – the toddler paint and decorate game
Twórca: zinc Roe Inc.
Cena: 0.89 €

 


 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.