W Co Się Bawić
Newsletter

Caspar Babypants Music Time! Gry dla dzieci na tablety.

28 lipca 2013 napisany przez Ania

Caspar Babypants Music Time – muzyczna aplikacja na iOSa.

Czy są tu jakieś dzieciaki, które kochają muzykę? Mam coś dla maluchów cierpiących na permanentną potrzebę wydobywania dźwięków. Aplikacja Caspar Babypants Music Time święci triumfy w App Storze. Moim zdaniem żadne z niej cudo, ale wypróbować warto.

Mali muzycy dostają w ręce kilka instrumentów. Są cymbałki, gitara i przyrządy bębnopodobne (uaktywniane z użyciem akcelerometru). Zadaniem użytkowników jest akompaniowanie do rozbrzmiewającej melodii. Co najistotniejsze z punktu widzenia rodziców – dźwięki zawsze ze sobą współbrzmią. Sprytni twórcy zapobiegli w ten sposób bolesnym fałszom, których słuchanie byłoby niewygodne nie tyle dla małych artystów, co dla ich otoczenia ;) Zabawa kształtuje wrażliwość muzyczną i stwarza atrakcyjne warunki do kształtowania poczucia rytmu.

 

 

Odpowiednia dla najmłodszych – aby bezpiecznie korzystały z zabawy wystarczy uruchomić stosowny tryb – dzięki temu nie będą mogły przedostać się do poziomu ustawień. Twórcy apki pomyśleli również o starszych odbiorcach – specjalnie dla nich przygotowano tryb nauki – dzieciaki mogą słuchać piosenki i jednocześnie wygrywać akordy na prawdziwym instrumencie. Podpowiedzi, który akord zastosować, w odpowiednim momencie brzmienia melodii, wyświetlają się na ekranie.

Uwaga! W aplikacji znajdziecie całe mnóstwo piosenek, ale nie wszystkie są dostępne od razu. Za większość z nich trzeba dodatkowo zapłacić.

 

Caspar Babypants Music Time!
Caspar Babypants Music Time!
Twórca: Catnap Apps LLC
Cena: 11.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.