W Co Się Bawić
Newsletter

Color Me !!! – koloruj w nieskończoność.

11 czerwca 2012 napisany przez Ania

Color Me !!! to najkrócej rzecz ujmując – kolorowanka XXI wieku. Co najważniejsze, nigdy się nie zużywa.

Na początek z przyjemnością informujemy, że Color Me!!! została wyprodukowana przez polską firmę SID on! Uwierzcie, nieczęsto trafiamy na polskie aplikacje.

Wersja Color Me!!!, którą testowaliśmy, zawiera obrazki dinozaurów, zwierząt wodnych i ilustracje świąteczne– w sumie około 40 plansz do pomalowania. Za dodatkową opłatą można oczywiście poszerzyć aplikację o kolejne zestawy rysunków. Dostępna jest również wersja HD Color me!!! (niestety, dwa razy droższa od oryginału).

Naszym zdaniem

Aplikacja jest łatwa w obsłudze. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi narzędziami i kolorami nie powinno sprawiać problemu nawet dwuletniemu dziecku. Efekty kolorowania można błyskawicznie usunąć kilkakrotnie trzęsąc urządzeniem. W odróżnieniu od papierowych kolorowanek, obrazki nie są do wyrzucenia po jednym malowaniu.

Kolorowanka na miarę XXI wieku – nigdy się nie zużywa!
Odpowiednia dla najmłodszych!

Aplikacja Color Me !!! nie zachwyca jakością rysunków. Przymykamy oko na ten fakt. Najważniejsze, że dziecko może z niej korzystać bez lub z niewielką pomocą rodzica (dorosły przyda się, jeśli dziecko zechce wybrać inny obrazek do kolorowania).

Co nowego?

Niedawno pojawiła się także kolejna wersja gry – Color Me 2 !!!. Kolorowanka oferuje więcej narzędzi do wyboru. Najatrakcyjniejszym jest chyba możliwość mieszania ze sobą farb, a dzięki temu uzyskiwania niepowtarzalnych kolorów. Niestety, drugiej wersji brakuje czegoś, co naszym zdaniem jest największym atutem oryginału – łatwości obsługi.

Kolorowanka jest również dostępna w wersji na Androida. Nieco inaczej wygląda, ale równie dobrze się z niej korzysta. A na dodatek – jest za darmo!

 

 

PLUSY:

  • bardzo prosta w obsłudze
  • rozwija kreatywność dziecka
  • obrazki można zapisywać w galerii i udostępniać na Facebooku
  • pozwala rodzicom zaoszczędzić na papierze – każdy obrazek można kolorować w nieskończoność

 

MINUSY:

  • przeciętna jakość rysunków
  • można kolorować tylko jednym palcem
  • kolejne wersje kolorowanek dostępne do kupienia wewnątrz gry
Color Me !!!
Color Me !!!
Twórca: SID Sp. z o.o.
Cena: 4.99 €

 

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.